Σε εξέλιξη απο το πρωί είναι οι φοιτητικές εκλογές σε Πολυτεχνείo Κρήτης και παράρτημα Χανίων του ΤΕΙ. Μέχρι αργά το απόγευμα η συμμετοχή ήταν ικανοποιητική σύμφωνα με τις φοιτητικές παρατάξεις. Στο Πολυτεχνείο Κρήτης οι κάλπες κλείνουν στις 7 το απόγευμα και τα πρώτα αποτελέσματα ανα τμήμα αναμένονται μέχρι τις 9 το βράδυ, ενώ μετά τις 10 αναμένεται να έχουμε και τα αποτελέσματα στον Ενιαίο Σύλλογο Φοιτητών.
Στο παράρτημα Χανίων του ΤΕΙ οι κάλπες κλείνουν στις 9 και τα οριστικά αποτελέσματα αναμένονται για τις πρωινές ώρες της Πέμπτης.
Σε εξέλιξη απο το πρωί οι φοιτητικές εκλογές
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)