Μουσείο Τυπογραφείας

Αριστεύσαντες μαθητές

Συνεχίστηκε χθες από σχολεία του Νομού Χανίων η ανακοίνωση των ονομάτων μαθητών που αρίστευσαν.

Εως χθες το απόγευμα είχαν ανακοινωθεί τα ονόματα των αριστούχων από τα ακόλουθα σχολεία.

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ

Α’ τάξη 1 ΜΕΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 20 2

ΜΕΓΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 20 3

ΜΠΟΥΡΜΠΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 20 4

ΝΙΚΟΛΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΙΧΑΗΛ 19 12/15 5

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19 10/15 6

ΚΑΤΣΑΜΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΤΡΟΣ 19 9/15 7

ΠΑΠΟΥΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 19 9/15 8

ΞΑΝΘΟΥΔΑΚΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 19 8/15 9

ΚΑΠΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝ. 19 7/15 10

ΚΑΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 7/15 11

ΞΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 7/15 12

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 3/15 13

ΚΟΝΤΟΡΙΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18 14/15 14

ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ -ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΙΧΑΗΛ 18 12/15 15

ΜΗΤΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18 10/15 16

ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 9/15 17

ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 18 9/15 18

ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 18 8/15 Β’ τάξη 1

ΜΑΖΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 14/16 2

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19 14/16 3

ΝΤΕΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19 13/16 4

ΚΟΤΣΙΦΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΙΧΑΗΛ 19 12/16 5

ΡΙΤΖΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 9/16 6

ΚΡΑΝΙΤΗ ΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19 8/16 7

ΣΚΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 19 8/16 8

ΛΟΥΓΙΑΚΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 6/16 9

ΜΕΝΤΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 2/16 10

ΚΟΤΣΙΦΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΙΧΑΗΛ 18 15/16 11

ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18 15/16 12

ΚΕΡΔΕΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 18 14/16 13

ΧΕΛΙΟΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ Σ 18 14/16 14

ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΑΙΔΩΝ 18 13/16 15

ΤΣΑΚΑΛΗ ΧΡΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18 13/16 16

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 18 10/16 Γ’ τάξη 1

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜ. ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΕΜΜ. 20 2

ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΒΑΡΔΗΣ 19 12/15 3

ΣΙΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΣΗΦ 19 12/15 4

ΜΑΚΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19 11/15 5

ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 9/15 6

ΞΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 9/15 7

ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕΤΡΟΣ 19 7/15 8

ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΑΚΩΒΙΝΑ ΚΑΛΑΜΙΩΤΙΣΣΑ ΓΕΩΡ. 19 4/15 9

ΝΤΑΝΖΕΡ ΛΟΥΝΑ ΖΟΕ ΤΖΟΝΑΘΑΝ ΓΑΒΡΙΕΛ ΣΤΕΛΙΟΣ 19 4/15 10

ΓΡΕΒΕΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 19 3/15 11

ΧΟΝΔΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΣΗΦ 18 14/15 12

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 18 11/15 13

ΠΑΤΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 9/15 14

ΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18 8/15 2ο

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ Α’ τάξη 1

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΥΒΟΝΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 19 14/15 2

ΣΤΡΙΛΑΚΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19 14/15 3

ΒΙΤΣΙΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 19 13/15 4

ΛΥΒΙΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 13/15 5

ΞΕΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΑΒΒΑΣ 19 11/15 6

ΣΙΑΚΟΥΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 19 9/15 7

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 19 5/15 8

ΛΕΟΥΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 1/15 9

ΡΟΒΙΘΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19 10

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 18 14/15 11

ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18 11/15 12

ΜΑΡΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΣ 18 10/15 13

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜ. 18 9/15

Β’ τάξη 1

ΠΟΝΤΙΚΑΚΗ ΕΛΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 19 14/16 2

ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 19 12/16 3

ΚΟΤΖΑΜΙΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 7/16 4

ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΞΕΝΟΦΩΝ 19 6/16 5

ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 6/16 6

ΜΠΟΥΖΟΥΝΙΕΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ ΜΙΧ. 19 4/16 7

ΜΑΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 3/16 8

ΑΡΤΖΟΥΧΑΛΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19 2/16 9

ΚΟΠΑΣΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 10

ΠΑΠΑΘΕΟΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 19 11

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 18 15/16 12

ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 10/16 13

ΣΓΟΥΡΟΜΑΛΛΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 10/16 14

ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 9/16

Γ’ τάξη 1

ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΑΝΟΥΡΙΑ ΝΙΚ. 19 10/15 2

ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 19 8/15 3

ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 19 6/15 4

ΚΟΥΒΑΡΙΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 19 2/15 5

ΚΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ 19 1/15 6

ΤΡΙΛΥΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 7

ΕΞΑΡΧΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18 13/15 8

ΞΕΝΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 18 12/14

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ Α’ τάξη 1

ΠΑΡΔΑΛΑΚΗ ΜΥΡΤΩ ΟΛΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 19 11/15 2

ΝΙΚΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 19 10/15 3

ΖΟΥΝΙΤΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΠΟΓΚΝΤΑΝ ΙΛΙΑ 19 2/15 4

ΜΕΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 1/15 5

ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18 14/15 6

ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 18 13/15 7

ΚΟΥΡΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 18 12/15 8

ΚΟΥΡΙΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 9/15

B’ τάξη 1

ΣΤΥΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 7/16 2

ΦΙΩΤΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 3/16 3

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 18 14/16 4

ΑΝΔΡΕΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 18 10/16 5

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 18 8/16. Γ’ τάξη 1

ΧΙΛΑΪ ΕΡΙΚΑ ΓΚΕΖΙΜ 19 14/15 2

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 8/15 3

ΚΑΡΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 19 5/15 4

ΨΑΘΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΙΩΣΗΦΙΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 19 4/15 5

ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΚΙΚΑΣ 19 3/15 6

ΑΓΓΕΛΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 19 7

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 18 13/15 8

ΜΑΡΤΙΝΙ ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΜΠΑΡΔΟΚ 18 10/15 9

ΚΟΡΛΛΑΡΙ ΕΡΝΤΟΝΑ ΛΟΥΑΝ 18 9/15 10

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΡΑΓΚΙΟΣ 18 9/15 11

ΤΣΙΧΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 18 8/15

ΓΕ.Λ. ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ

Α’ τάξη 1

ΦΥΤΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19,8 2

ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19,6 3

ΒΛΑΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19,4 4

ΚΑΖΑΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 19,2 5

ΛΙΟΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 18,8 6

ΞΕΚΟΥΚΟΥΛΩΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,3 7

ΣΩΠΑΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,2

Β’ τάξη

ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 19,4

ΣΠΕΡΕΛΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19,3

ΤΖΕΪΡΑΝΙΔΗ ΣΒΕΤΛΑΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΡΩΔΙΩΝ 19,1

ΠΟΠΕΣΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΤΡΕ-ΙΟΝΕΛ 19,1

ΚΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18,6 6 ΜΠΟΥΣΗ ΓΙΟΝΙΝΤΑ ΑΓΚΙΜ 18,4

Γ’ τάξη

1 ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19,9

2 ΠΟΛΥΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 19,7

3 ΤΡΙΚΟΥΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19,7

4 ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 19,5

5 ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19,5

6 ΚΑΖΑΛΑΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 19,4

7 ΒΙΓΛΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 19,3

8 ΚΑΡΑΥΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19,1

9 ΓΕΩΡΓΙΑΚΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΡΔΗΣ 19,0

10 ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΣΗΦ 18,5

11 ΜΑΝΤΣΕΛΛΙ ΚΡΙΣΤΟ ΠΑΝΑΓΙΟΤ 18,5

12 ΑΝΑΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 18,4

13 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΧΡΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,4

14 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 18,2

Γράψτε το σχόλιό σας

Συμπληρώστε την παρακάτω φόρμα με τα στοιχεία και το μήνυμά σας:
Όλα τα πεδία είναι υποχρεωτικα.

Σχόλια με υβριστικό, απειλητικό, ρατσιστικό ή άλλο περιεχόμενο που η συντακτική ομάδα κρίνει πως δεν προσφέρουν στο γόνιμο διάλογο, δεν θα δημοσιεύονται. Παρακαλούμε να αποφεύγετε τα greeklish.