Τετάρτη, 5 Οκτωβρίου, 2022

Oι υποψήφιοι στα Χανιά για τις Οργανώσεις και για το Συνέδριο του ΚΙΝΑΛ

Τα μέλη των Τοπικών και Νομαρχιακών Οργανώσεων του Κινήματος Αλλαγής καθώς και οι 4.200 σύνεδροι ενόψει του 3ου Συνεδρίου του Κινήματος που θα πραγματοποιηθεί στις 20-22 Μαΐου, εκλέγονται στις εσωκομματικές εκλογές, την Κυριακή 8 Μαΐου.
Επίσης, θα γίνει και η επιλογή του ονόματος της παράταξης στις προσεχείς εθνικές εκλογές.
Για τον Νόμο Χανίων εκλέγονται:
•Για Νομαρχιακή Επιτροπή 11 μέλη σε κάλπες σε όλα τα εκλογικά κέντρα με ενιαίο ψηφοδέλτιο στο οποίο τίθεται από ένα έως δύο σταυροί προτίμησης .
•Για τις Τοπικές Οργανώσεις των Δήμων του νομού Χανίων σε ξεχωριστή κάλπη 5 μέλη με ενιαίο ψηφοδέλτιο στο οποίο τίθεται από ένας σταυρός προτίμησης.
•Για συνέδρους σε ξεχωριστή κάλπη και ξεχωριστό ενιαίο ψηφοδέλτιο έκαστης Τοπικής Οργάνωσης με ένα σταυρό προτίμησης ως ακολούθως:
•Δήμο Χανίων 42 Σύνεδροι
•Δήμο Πλατανιά 9 Σύνεδροι
•Δήμο Κισσάμου 8 Σύνεδροι
•Δήμο Αποκορώνου 8 Σύνεδροι
•Δήμος Σφακίων 1 Συνεδρος
Δήμος Καντάνου –Σελίνου 3 Σύνεδροι
Παράλληλα με τις κάλπες για την εκλογή των μελών των οργάνων θα υπάρχει σε κάθε εκλογικό κέντρο ξεχωριστή κάλπη και ψηφοφορία για το όνομα της παράταξης .
Δικαίωμα Ψήφου θα έχουν τα μέλη του Κινήματος Αλλαγής και όσοι εγγραφούν μέλη μέχρι την ημέρα εκλογών στις 8/05/2022, εφόσον συμπληρώσουν την σχετική αίτηση εγγραφής.
Για την συμμετοχή στην ψηφοφορία θα καταβάλλεται το χρηματικό ποσό του ενός ευρώ. Η ψηφοφορία θα διεξαχθεί από τις 7.00 έως 19.00.

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΑΓΚΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣΒΕΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΗΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΖΟΜΠΑΝΑΚΗ ΤΖΙΝΑ
ΘΑΝΟΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ
ΚΑΛΙΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΟΥΒΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ
ΜΑΚΡΑΚΗ – ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ)
ΜΑΡΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ (TZAΝΕΡΗΣ)
ΙΩΑΝΝΗΣ ΞΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΞΥΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ
ΤΣΑΜΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ – ΙΩΑΝΝΑ
ΦΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ 3° ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ (μέχρι 1 σταυρός)

ΖΟΜΠΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΙΩΑΝΝΑ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Τ. ΙΩΑΝΝΗ
ΜΠΑΚΑΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Τ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΕΠΑΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ Τ. ΜΕΛΕΤΙΟΥ
ΣΕΡΓΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Τ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ (μέχρι 1 σταυρός)
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Τ. ΠΑΝΤΕΛΗ
ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Τ. ΙΩΑΝΝΗ
ΜΠΑΚΑΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Τ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΕΠΑΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ Τ. ΜΕΛΕΤΙΟΥ
ΣΕΡΓΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Τ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ 3° ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΣΦΑΚΙΩΝ (μέχρι 1 σταυρός)

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Τ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ – ΧΑΡΑ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΦΑΚΙΩΝ (μέχρι 1 σταυρός)

ΒΙΤΤΩΡΑΚΗΣ ΘΕΜΗΣ Τ. ΕΥΤΥΧΙΟΥ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Τ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ 3° ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΧΑΝΙΩΝ (μέχρι 1 σταυρός)

ΑΓΓΕΛΗ ΝΑΤΑΣΑ Τ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΓΚΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τ. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ Τ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΣΒΕΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Τ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Τ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΛΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ. ΝΙΚΗΤΑ
ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Τ. ΜΙΧΑΗΛ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Τ. ΕΥΤΥΧΙΟΥ
ΔΑΦΕΡΜΟΥ ΜΑΡΙΑ Τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Τ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Τ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΘΑΝΟΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΛΙΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Τ. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΚΕΓΚΕΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Τ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΚΛΩΘΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΟΥΒΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ Τ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΛΕΒΑΚΗ ΟΛΓΑ Τ. ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΡΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΑΜΠΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Τ. ΙΩΑΝΝΗ
ΜΠΑΣΙΑ ΑΜΑΛΙΑ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Τ. ΙΩΑΝΝΗ
ΜΠΑΤΣΑΡΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΕΦΗ) Τ. ΛΑΜΠΡΟΥ
ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ (ΤΖΑΝΕΡΗΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ Τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΒΑΓΓΕΛΙΩ Τ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΞΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΥΛΑΝΤΩΝΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΙΠΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ Τ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Τ. ΙΩΑΝΝΗ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Τ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΤΖΙΝΕΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΤΣΑΜΗ ΜΑΡΙΑ Τ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΤΣΑΜΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ – ΙΩΑΝΝΑ Τ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΦΑΚΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Τ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΦΡΑΓΚΕΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Τ. ΟΔΥΣΣΕΑ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ Τ. ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΟΘΩΝΑΣ Τ. ΜΙΧΑΗΛ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ Τ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ Τ. ΧΑΡΙΤΩΝ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ (μέχρι 1 σταυρός)

ΓΛΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ. ΝΙΚΗΤΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Τ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΠΑΤΣΑΡΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΕΦΗ) Τ. ΛΑΜΠΡΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Τ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Τ. ΠΕΤΡΟΥ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΤΑΜΠΕΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΑΜΗ ΜΑΡΙΑ Τ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΧΑΡΧΑΓΓΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Τ. ΒΑΣΙΛΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΠΛΑΤΑΝΙΑ (μέχρι 1 σταυρός)

ΚΑΛΦΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ Τ. ΜΑΡΚΟΥ
ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΑΝΩΛΕΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΡΙΚΟΥΝΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ Τ. ΙΩΑΝΝΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΚΑΝΔΑΝΟΥ ΣΕΛΙΝΟΥ (μέχρι 1 σταυρός)

ΔΑΜΟΡΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ Τ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΚΙΤΡΙΝΟΡΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΙΩΠΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Τ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τ. ΕΥΤΥΧΙΟΥ
ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Τ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ 3° ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΚΑΝΔΑΝΟΥ ΣΕΛΙΝΟΥ (μέχρι 1 σταυρός)

ΣΙΩΠΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Τ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ. ΙΩΑΝΝΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ 3° ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑ (μέχρι 1 σταυρός)

ΚΑΛΦΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ Τ. ΜΑΡΚΟΥ
ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Τ. ΠΕΡΙΚΛΗ
ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Τ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΚΙΣΣΑΜΟΥ (μέχρι 1 σταυρός)

ΑΝΝΟΥΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Τ. ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΣΤΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟΥΡΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Τ. ΜΙΧΑΗΛ
ΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Τ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΦΑΝΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ Τ. ΙΩΑΝΝΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ 3° ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ (μέχρι 1 σταυρός)

ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ Τ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΣΤΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟΥΤΣΑΥΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τ. ΜΙΧΑΗΛ
ΚΟΥΡΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Τ. ΜΙΧΑΗΛ
ΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Τ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ. ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΙΡΕΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΑ ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΧΑΝΙΩΝ
Στο Νομό Χανίων τα εκλογικά κέντρα στα οποία θα στηθούν κάλπες θα είναι :
ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΝΙΩΝ –ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ 2 κάλπες
ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ –ΠΥΘΑΡΙ 1 κάλπη
ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΣΟΥΔΑΣ –ΣΟΥΔΑ 1 κάλπη
Δ.Ε. ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΓΡΑΦΕΙΑ ΔΕΥΑΧ 1 κάλπη
ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΚΑΛΥΒΩΝ -ΚΑΛΥΒΕΣ 1 κάλπη
ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ ΣΤΙΣ ΒΡΥΣΣΕΣ 1 κάλπη
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ – ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΔΗΜΟΥ ΚΑΝΔΑΝΟΥ-ΣΕΛΙΝΟΥ 1 κάλπη
ΚΑΝΔΑΝΟΣ -ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΚΑΝΔΑΝΟΥ 1 κάλπη
ΚΑΣΤΕΛΙ – ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 1 κάλπη
Δ.ΠΛΑΤΑΝΙΑ –ΠΡΩΗΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 1 κάλπη
Δ. ΠΛΑΤΑΝΙΑ – ΑΛΙΚΙΑΝΟΣ 1 κάλπη
ΔΗΜΟΣ ΣΦΑΚΙΩΝ –ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΧΩΡΑΣ ΣΦΑΚΙΩΝ –ΣΦΑΚΙΑ 1 κάλπη

 


Ακολουθήστε τα Χανιώτικα Νέα στο Google News στο Facebook και στο Twitter.

Δημοφιλή άρθρα

Αφήστε ένα σχόλιο

Please enter your comment!
Please enter your name here

Εντός εκτός και επί τα αυτά

Μικρές αγγελίες

aggelies

Βήμα στον αναγνώστη

Στείλτε μας φωτό και video ή κάντε μία καταγγελία

Συμπληρώστε τη φόρμα

Ειδήσεις

Χρήσιμα