Παρασκευή, 29 Μαρτίου, 2024

Καλός για ένα ημίχρονο ο ΝΟΧ ΑΝΕΚ LINES

Παρότι ήταν αρκετά ανταγωνιστικός για ένα ημίχρονο, ο ΝΟΧ ΑΝΕΚ LINES δε μπόρεσε να ολοκληρώσει με επιτυχία το παιχνίδι που έδωσε απέναντι στον ΠΑΟΚ. Ο “δικέφαλος” του Βορρά επιβλήθηκε με σκορ 11-7 στο Ποσειδώνιο κολυμβητήριο στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Α1.

Ο Κεχαλάρης για τον ΠΑΟΚ ήταν ο παίκτης που έκανε τη διαφορά, καθώς σημείωσε 6 γκολ, δείχνοντας ασταμάτητος για την άμυνα της ομάδας του Μάνθου Βουλγαράκη.

Σύμφωνα με τον ΝΟΧ ΑΝΕΚ LINES, ήταν αρκετά καλός στο πρώτο ημίχρονο, αλλά στα δύο τελευταία 8λεπτα, ο ΠΑΟΚ αύξησε τον ρυθμό, καταφέρνοντας να σημειώσει εφτά γκολ έναντι τεσσάρων για την χανιώτικη ομάδα.

Όπως σημειώνεται, ο ΝΟΧ ΑΝΕΚ LINES συμπληρώνει έτσι τέσσερις ήττες σε ισάριθμα παιχνίδια, προσβλέποντας να τα πάει καλύτερα στη συνέχεια. Επόμενο παιχνίδι ακολουθεί το Σάββατο (5/11, 14:00) στο κολυμβητήριο Χανίων με αντίπαλο την Γλυφάδα για την 6η αγωνιστική.

Διαιτητές: Μπουδραμής – Κραβαρίτης

Οκτάλεπτα: 2-1, 2-2, 3-1, 4-3

ΠΑΟΚ (Θοδωρής Χατζηθεοδώρου): Αϊβαλιώτης, Καπράγκος, Παπαμανωλιουδάκης, Προσινικλής Ν., Καλαργυρός 1, Κεχαλάρης 6, Μιλάρντοβιτς 1, Τσολακούδης, Χαραλαμπόπουλος 2, Προσινικλής Π., Κόουπμαν 1, Κουγιούνης, Αλειφτήρας, Λασκαρίδης, Καρατζάς

ΝΟΧ ΑΝΕΚ LINES (Μάνθος Βουλγαράκης): Λεβεντάκης, Παππάς, Πολύζος, Μητράκης, Αγιωργούσης 2, Μπατάκης 1, Αποστολάκης 2, Χαριτάκης, Ντα Σίλβα, Σολεϊμάνιπακ 2, Σπάχιτς, Νικολαΐδης, Κουτρουλάκης.