Τα νέα δρομολόγια της ΑΝΕΝΔΥΚ ανακοίνωσε η εταιρία.
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟ 14/06/2016 ΕΩΣ 30/06/2016
ΧΩΡΑ ΣΦΑΚΙΩΝ – ΛΟΥΤΡΟ – ΑΓΙΑ ΡΟΥΜΕΛΗ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 10:30 & 13:00 & 18:30*1
ΑΓΙΑ ΡΟΥΜΕΛΗ – ΛΟΥΤΡΟ – ΧΩΡΑ ΣΦΑΚΙΩΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 08:30*1 & 11:30 & 17:30
ΧΩΡΑ ΣΦΑΚΙΩΝ – ΛΟΥΤΡΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 10:30 & 12:00*1 & 13:00 & 14:00*1 & 16:30*1 & 17:30*1 & 18:30
ΛΟΥΤΡΟ – ΧΩΡΑ ΣΦΑΚΙΩΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 09:30 & 11:30*1 & 12:30 & 13:30*1 & 16:00*1 & 17:00*1 & 18:10
ΛΟΥΤΡΟ – ΑΓΙΑ ΡΟΥΜΕΛΗ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 10:50 & 13:20 & 19:00*1
ΑΓΙΑ ΡΟΥΜΕΛΗ – ΛΟΥΤΡΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 08:30*1 & 11:30 & 17:30
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ – ΣΟΥΓΙΑ – ΑΓΙΑ ΡΟΥΜΕΛΗ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 08:30
ΑΓΙΑ ΡΟΥΜΕΛΗ – ΣΟΥΓΙΑ – ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 17.30
ΣΟΥΓΙΑ – ΑΓΙΑ ΡΟΥΜΕΛΗ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 09:00
ΣΟΥΓΙΑ – ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 18:10
ΑΓΙΑ ΡΟΥΜΕΛΗ – ΣΟΥΓΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 17:30
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ – ΣΟΥΓΙΑ – ΑΓΙΑ ΡΟΥΜΕΛΗ – ΓΑΥΔΟΣ ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΕΤΑΡΤΗ 08:30
ΓΑΥΔΟΣ – ΑΓΙΑ ΡΟΥΜΕΛΗ – ΣΟΥΓΙΑ – ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΕΤΑΡΤΗ 14:00
ΧΩΡΑ ΣΦΑΚΙΩΝ – ΛΟΥΤΡΟ – ΑΓΙΑ ΡΟΥΜΕΛΗ – ΓΑΥΔΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΣΑΒΒΑΤΟ, ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30 ΓΑΥΔΟΣ – ΑΓΙΑ ΡΟΥΜΕΛΗ – ΧΩΡΑ ΣΦΑΚΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΣΑΒΒΑΤΟ, ΚΥΡΙΑΚΗ 14:00 *1 = ΜΟΝΟ ΕΠΙΒΑΤΕΣ.