Μουσείο Τυπογραφείας

Πρεμιέρα με ΑΕ Καραϊσκάκης για τον ΑΟΧ/Κισσαμικό

Ergotelis-AOX_Kissamikos-Gini-SaliakasΚόντρα στη νεοφώτιστη στην κατηγορία, ΑΕ Καραϊσκάκης, θα σημάνει η έναρξη των αγωνιστικών υποχρεώσεων στο νέο πρωτάθλημα της Φούτμπολ Λιγκ για τον Α.Ο. Χανιά/Κισσαμικό την Κυριακή 22 Οκτωβρίου μετά την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη το μεσημέρι στα γραφεία της διοργανώτριας.

Η ομάδα του Γιώργου Πετράκη θα έχει την ευκαιρία έτσι να ξεκινήσει εντός έδρας τις υποχρεώσεις της, φιλοξενώντας έναν αντίπαλο που πρωτοεμφανίζεται στη Β’ Εθνική.

Αναλυτικά η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος είναι η εξής: 

1η αγωνιστική (22/10) & 18η (18/2)
ΑΟΧ/Κισσαμικός-ΑΕ Καραϊσκάκης
Εργοτέλης-Καλλιθέα
Αχαρναϊκός-Απόλλων Λάρισας
Παναχαϊκή-Τρίκαλα
Βέροια-Απόλλων Καλαμαριάς
Αρης-Αιγινιακός
Σπάρτη-Παναιγιάλειος
Δόξα Δράμας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Πανσερραϊκός-ΟΦΗ

2η αγωνιστική (29/10) & 19η (25/2)
Εργοτέλης-ΑΟΧ/Κισσαμικός
ΑΕ Καραϊσκάκης-Αχαρναϊκός
Καλλιθέα-Παναχαϊκή
Απόλλων Λάρισας-Βέροια
Τρίκαλα-Αρης
Απόλλων Καλαμαριάς-Σπάρτη
Αιγινιακός-Δόξα Δράμας
Παναιγιάλειος-Πανσερραϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας-ΟΦΗ

3η αγωνιστική (5/11) & 20η (4/3)
ΑΟΧ/Κισσαμικός-Αχαρναϊκός
Παναχαϊκή-Εργοτέλης
Βέροια-ΑΕ Καραϊσκάκης
Σπάρτη-Απόλλων Λάρισας
Δόξα Δράμας-Τρίκαλα
Πανσερραϊκός-Απόλλων Καλαμαριάς
ΟΦΗ-Αιγινιακός
Αναγέννηση Καρδίτσας-Παναιγιάλειος

4η αγωνιστική (12/11) & 21η (7/3)
Παναχαϊκή-ΑΟΧ/Κισσαμικός
Αχαρναϊκός-Βέροια
Εργοτέλης-Αρης
ΑΕ Καραϊσκάκης-Σπάρτη
Καλλιθέα-Δόξα Δράμας
Απόλλων Λάρισας-Πανσερραϊκός
Τρίκαλα-ΟΦΗ
Απόλλων Καλαμαριάς-Αναγέννηση Καρδίτσας
Αιγινιακός-Παναιγιάλειος

5η αγωνιστική (19/11) & 22η (11/3)
ΑΟΧ/Κισσαμικός-Βέροια
Αρης-Παναχαϊκή
Σπάρτη-Αχαρναϊκός
Δόξα Δράμας-Εργοτέλης
Πανσερραϊκός-ΑΕ Καραϊσκάκης
ΟΦΗ-Καλλιθέα
Αναγέννηση Καρδίτσας-Απόλλων Λάρισας
Παναιγιάλειος-Τρίκαλα
Αιγινιακός-Απόλλων Καλαμαριάς

6η αγωνιστική (26/11) & 23η (18/3)
Αρης-ΑΟΧ/Κισσαμικός
Βέροια-Σπάρτη
Παναχαϊκή-Δόξα Δράμας
Αχαρναϊκός-Πανσερραϊκός
Εργοτέλης-ΟΦΗ
ΑΕ Καραϊσκάκης-Αναγέννηση Καρδίτσας
Καλλιθέα-Παναιγιάλειος
Απόλλων Λάρισας-Αιγινιακός
Τρίκαλα-Απόλλων Καλαμαριάς

7η αγωνιστική (3/12) & 24η (24/3)
ΑΟΧ/Κισσαμικός-Σπάρτη
Δόξα Δράμας-Αρης
Πανσερραϊκός-Βέροια
ΟΦΗ-Παναχαϊκή
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αχαρναϊκός
Παναιγιάλειος-Εργοτέλης
Αιγινιακός-ΑΕ Καραϊσκάκης
Απόλλων Καλαμαριάς-Καλλιθέα
Τρίκαλα-Απόλλων Λάρισας

8η αγωνιστική (10/12) & 25η (1/4)
Δόξα Δράμας-ΑΟΧ/Κισσαμικός
Σπάρτη-Πανσερραϊκός
Αρης-ΟΦΗ
Βέροια-Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναχαϊκή-Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός-Αιγινιακός
Εργοτέλης-Απόλλων Καλαμαριάς
ΑΕ Καραϊσκάκης-Τρίκαλα
Καλλιθέα-Απόλλων Λάρισας

9η αγωνιστική (17/12) & 26η (4/4)
ΑΟΧ/Κισσαμικός-Πανσερραϊκός
ΟΦΗ-Δόξα Δράμας
Αναγέννηση Καρδίτσας-Σπάρτη
Παναιγιάλειος-Αρης
Αιγινιακός-Βέροια
Απόλλων Καλαμαριάς-Παναχαϊκή
Τρίκαλα-Αχαρναϊκός
Απόλλων Λάρισας-Εργοτέλης
Καλλιθέα-ΑΕ Καραϊσκάκης

10η αγωνιστική (20/12) & 27η (15/4)
ΟΦΗ-ΑΟΧ/Κισσαμικός
Πανσερραϊκός-Αναγέννηση Καρδίτσας
Δόξα Δράμας-Παναιγιάλειος
Σπάρτη-Αιγινιακός
Αρης-Απόλλων Καλαμαριάς
Βέροια-Τρίκαλα
Παναχαϊκή-Απόλλων Λάρισας
Αχαρναϊκός-Καλλιθέα
ΑΕ Καραϊσκάκης-Εργοτέλης

11η αγωνιστική (7/1)-28η (22/4)
ΑΟΧ/Κισσαμικός-Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναιγιάλειος-ΟΦΗ
Αιγινιακός-Πανσερραϊκός
Απόλλων Καλαμαριάς-Δόξα Δράμας
Τρίκαλα-Σπάρτη
Απόλλων Λάρισας-Αρης
Καλλιθέα-Βέροια
ΑΕ Καραϊσκάκης-Παναχαϊκή
Εργοτέλης-Αχαρναϊκός

12η αγωνιστική (14/1) & 29η (25/4)
Παναιγιάλειος-ΑΟΧ/Κισσαμικός
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αιγινιακός
ΟΦΗ-Απόλλων Καλαμαριάς
Πανσερραϊκός-Τρίκαλα
Δόξα Δράμας-Απόλλων Λάρισας
Σπάρτη -Καλλιθέα
Αρης-ΑΕ Καραϊσκάκης
Βέροια-Εργοτέλης
Αχαρναϊκός-Παναχαΐκή

13η αγωνιστική (21/1) & 30η (29/4)
ΑΟΧ/Κισσαμικός-Αιγινιακός
Απόλλων Καλαμαριάς-Παναιγιάλειος
Τρίκαλα-Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Λάρισας-ΟΦΗ
Καλλιθέα-Πανσερραϊκός
ΑΕ Καραϊσκάκης-Δόξα Δράμας
Εργοτέλης-Σπάρτη
Αχαρναϊκός-Αρης
Παναχαϊκή-Βέροια

14η αγωνιστική (28/1) & 31η (6/5)
Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΟΧ/Κισσαμικός
Αιγινιακός -Τρίκαλα
Παναιγιάλειος-Απόλλων Λάρισας
Αναγέννηση Καρδίτσας-Καλλιθέα
ΟΦΗ-ΑΕ Καραϊσκάκης
Πανσερραϊκός-Εργοτέλης
Δόξα Δράμας-Αχαρναϊκός
Σπάρτη-Παναχαϊκή
Βέροια-Αρης

15η αγωνιστική (31/1) & 32η (13/5)
ΑΟΧ/Κισσαμικός-Τρίκαλα
Απόλλων Λάρισας-Απόλλων Καλαμαριάς
Καλλιθέα-Αιγινιακός
ΑΕ Καραϊσκάκης-Παναιγιάλειος
Εργοτέλης-Αναγέννηση Καρδίτσας
Αχαρναϊκός-ΟΦΗ
Παναχαϊκή-Πανσερραϊκός
Βέροια-Δόξα Δράμας
Αρης-Σπάρτη

16η αγωνιστική (4/2) & 33η (20/5)
Απόλλων Λάρισας-ΑΟΧ/Κισσαμικός
Τρίκαλα-Καλλιθέα
Απόλλων Καλαμαριάς-Α.Ε.Καραϊσκάκης
Αιγινιακός-Εργοτέλης
Παναιγιάλειος-Αχαρναϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας-Παναχαϊκή
ΟΦΗ-Βέροια
Πανσερραϊκός-Αρης
Σπάρτη-Δόξα Δράμας

17η αγωνιστική (11/2) & 34η (27/5)
ΑΟΧ/Κισσαμικός-Καλλιθέα
ΑΕ Καραϊσκάκης-Απόλλων Λάρισας
Εργοτέλης-Τρίκαλα
Αχαρναϊκός-Απόλλων Καλαμαριάς
Παναχαϊκή-Αιγινιακός
Βέροια-Παναιγιάλειος
Αρης-Αναγέννηση Καρδίτσας
Σπάρτη-ΟΦΗ
Δόξα Δράμας-Πανσερραϊκός

Γράψτε το σχόλιό σας

Συμπληρώστε την παρακάτω φόρμα με τα στοιχεία και το μήνυμά σας:
Όλα τα πεδία είναι υποχρεωτικα.

Σχόλια με υβριστικό, απειλητικό, ρατσιστικό ή άλλο περιεχόμενο που η συντακτική ομάδα κρίνει πως δεν προσφέρουν στο γόνιμο διάλογο, δεν θα δημοσιεύονται. Παρακαλούμε να αποφεύγετε τα greeklish.