Μουσείο Τυπογραφείας

Με Παναθηναϊκό, Παναιτωλικό και ΟΦΙ ο ΑΟΧ/Κισσαμικός

AOX KissamikosΟ Παναθηναϊκός,  ο Παναιτωλικός και ο ΟΦ Ιεράπετρας είναι οι αντίπαλοι του ΑΟΧ/Κισσαμικού στη φάση των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδας, με την κλήρωση να πραγματοποιείται την Τρίτη το μεσημέρι στα γραφεία της ΕΠΟ.

Η χανιώτικη ομάδα θα έχει έτσι την ευκαιρία να παίξει απέναντι στους “πράσινους”, όπως και να αντιμετωπίσει μία ακόμα ομάδα από τη Σούπερ Λιγκ, τον Παναιτωλικό, ενώ πολύ ενδιαφέρον θα είναι και το κρητικό ντέρμπι με τον ΟΦΙ.

Από εκεί και πέρα, ΠΑΟΚ και Αρης είναι στον ίδιο όμιλο και θα διασταυρώσουν τα ξίφη τους, ο Ολυμπιακός κληρώθηκε στον 5ο όμιλο με Λεβαδειακό, Παναχαϊκή και Αρη Αβάτου και η ΑΕΚ στον 2ο με Λαμία, Απόλλωνα Λάρισας και Βόλο.

Αναλυτικά οι όμιλοι και το πρόγραμμα:

1ος όμιλος
Aτρόμητος
ΠΑΣ Γιάννινα
Ηρακλής
Θύελλα Καμαρίου
1η αγωνιστική
Aτρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα
Θύελλα Καμαρίου-Ηρακλής
2η αγωνιστική
Ηρακλής-Ατρόμητος
ΠΑΣ Γιάννινα-Θύελλα Καμαρίου
3η αγωνιστική
Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα
Θύελλα Καμαρίου-Ατρόμητος

2ος όμιλος
ΑΕΚ
Λαμία
Απόλλων Λάρισας
ΝΠΣ Βόλος
1η αγωνιστική
ΑΕΚ-Λαμία
ΝΠΣ Βόλος-Απόλλων Λάρισας
2η αγωνιστική
Απόλλων Λάρισας-ΑΕΚ
Λαμία-ΝΠΣ Βόλος
3η αγωνιστική
Απόλλων Λάρισας-Λαμία
Βόλος-ΑΕΚ

3ος όμιλος
Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός
ΑΟΧ-Κισσαμικός
Ιεράπετρα
1η αγωνιστική
Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός
Ιεράπετρα-ΑΟΧ-Κισσαμικός
2η αγωνιστική
ΑΟΧ-Κισσαμικός-Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός-Ιεράπετρα
3η αγωνιστική
ΑΟΧ-Κισσαμικός-Παναθηναϊκός
Ιεράπετρα-Παναιτωλικός

4ος όμιλος
ΠΑΟΚ
Αρης
Εργοτέλης
Αήττητος Σπάτων
1η αγωνιστική
ΠΑΟΚ-Άρης
Αήττητος Σπάτων-Εργοτέλης
2η αγωνιστική
Εργοτέλης-ΠΑΟΚ
Άρης-Αήττητος Σπάτων
3η αγωνιστική
Εργοτέλης-Άρης
Αήττητος Σπάτων-ΠΑΟΚ

5ος όμιλος
Ολυμπιακός
Λεβαδειακός
Παναχαϊκή
Άρης Αβάτου
1η αγωνιστική
Ολυμπιακός-Λεβαδειακός
Άρης Αβάτου-Παναχαϊκή
2η αγωνιστική
Παναχαϊκή-Ολυμπιακός
Λεβαδειακός-Άρης Αβάτου
3η αγωνιστική
Παναχαϊκή-Λεβαδειακός
Άρης Αβάτου-Ολυμπιακός

6ος όμιλος
Αστέρας Τριπολης
Απόλλων Σμύρνης
ΑΟΤ
Απόλλων Παραλιμνίου
1η αγωνιστική
Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης
Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΟΤ
2η αγωνιστική
ΑΟΤ-Αστέρας Τρίπολης
Απόλλων Σμύρνης-Απόλλων Παραλιμνίου
3η αγωνιστική
ΑΟΤ-Απόλλων Σμύρνης
Απόλλων Παραλιμνίου-Αστέρας Τρίπολης

7ος όμιλος
Ξάνθη
ΟΦΗ
Κέρκυρα
Νίκη Βόλου
1η αγωνιστική
Ξάνθη-ΟΦΗ
Νίκη Βόλου-Κέρκυρα
2η αγωνιστική
Κέρκυρα-Ξάνθη
ΟΦΗ-Νίκη Βόλου
3η αγωνιστική
Κέρκυρα-ΟΦΗ
Νίκη Βόλου-Ξάνθη

8ος όμιλος
Πανιώνιος
ΑΕΛ
Απόλλων Πόντου
Ηρόδοτος
1η αγωνιστική
Πανιώνιος-ΑΕΛ
Ηρόδοτος-Απόλλων Πόντου
2η αγωνιστική
Απόλλων Πόντου-Πανιώνιος
ΑΕΛ-Ηρόδοτος
3η αγωνιστική
Απόλλων Πόντου-ΑΕΛ
Ηρόδοτος-Πανιώνιος

Γράψτε το σχόλιό σας

Συμπληρώστε την παρακάτω φόρμα με τα στοιχεία και το μήνυμά σας:
Όλα τα πεδία είναι υποχρεωτικα.

Σχόλια με υβριστικό, απειλητικό, ρατσιστικό ή άλλο περιεχόμενο που η συντακτική ομάδα κρίνει πως δεν προσφέρουν στο γόνιμο διάλογο, δεν θα δημοσιεύονται. Παρακαλούμε να αποφεύγετε τα greeklish.