Μουσείο Τυπογραφείας

Η επόμενη αγωνιστική για τα προκριματικά του Euro 2020

ευροΤο πρόγραμμα της προκριματικής φάσης του EURO 2020 έχει ως εξής:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

22/03/2019 Βουλγαρία-Μαυροβούνιο 1-1

22/03/2019 Αγγλία-Τσεχία 5-1

25/03/2019 Κόσοβο-Βουλγαρία 1-1

25/03/2019 Μαυροβούνιο-Αγγλία 1-5

07/06/2019 Τσεχία-Βουλγαρία 2-1

07/06/2019 Μαυροβούνιο-Κόσοβο 1-1

10/06/2019 Βουλγαρία-Κόσοβο 2-3

10/06/2019 Τσεχία-Μαυροβούνιο 3-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 4 αγ.)

Αγγλία 10-1 6 -2αγ.

Τσεχία 5-6 6 -3αγ

Κόσοβο 5-4 5 -3αγ.

Μαυροβούνιο 3-10 2

Βουλγαρία 5-7 2

07/09/2019 16:00 Κόσοβο-Τσεχία

07/09/2019 19:00 Αγγλία-Βουλγαρία

10/09/2019 21:45 Αγγλία-Κόσοβο

10/09/2019 21:45 Μαυροβούνιο-Τσεχία

11/10/2019 21:45 Τσεχία-Αγγλία

11/10/2019 21:45 Μαυροβούνιο-Βουλγαρία

14/10/2019 21:45 Βουλγαρία-Αγγλία

14/10/2019 21:45 Κόσοβο-Μαυροβούνιο

14/11/2019 21:45 Τσεχία-Κόσοβο

14/11/2019 21:45 Αγγλία-Μαυροβούνιο

17/11/2019 19:00 Βουλγαρία-Τσεχία

17/11/2019 19:00 Κόσοβο-Αγγλία

2ος ΟΜΙΛΟΣ

22/03/2019 Λουξεμβούργο-Λιθουανία 2-1

22/03/2019 Πορτογαλία-Ουκρανία 0-0

25/03/2019 Λουξεμβούργο-Ουκρανία 1-2

25/03/2019 Πορτογαλία-Σερβία 1-1

07/06/2019 Λιθουανία-Λουξεμβούργο 1-1

07/06/2019 Ουκρανία-Σερβία 5-0

10/06/2019 Σερβία-Λιθουανία 4-1

10/06/2019 Ουκρανία-Λουξεμβούργο 1-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 4 αγ.)

Ουκρανία 8-1 10

Λουξεμβούργο 4-5 4

Σερβία 5-7 4 -3αγ.

Πορτογαλία 1-1 2 -2αγ.

Λιθουανία 3-7 1 -3αγ.

07/09/2019 19:00 Λιθουανία-Ουκρανία

07/09/2019 21:45 Σερβία-Πορτογαλία

10/09/2019 21:45 Λιθουανία-Πορτογαλία

10/09/2019 21:45 Λουξεμβούργο-Σερβία

11/10/2019 21:45 Πορτογαλία-Λουξεμβούργο

11/10/2019 21:45 Ουκρανία-Λιθουανία

14/10/2019 21:45 Λιθουανία-Σερβία

14/10/2019 21:45 Ουκρανία-Πορτογαλία

14/11/2019 21:45 Πορτογαλία-Λιθουανία

14/11/2019 21:45 Σερβία-Λουξεμβούργο

17/11/2019 16:00 Λουξεμβούργο-Πορτογαλία

17/11/2019 16:00 Σερβία-Ουκρανία

3ος ΟΜΙΛΟΣ

21/03/2019 Ολλανδία-Λευκορωσία 4-0

21/03/2019 Βόρεια Ιρλανδία-Εσθονία 2-0

24/03/2019 Ολλανδία-Γερμανία 2-3

24/03/2019 Βόρεια Ιρλανδία-Λευκορωσία 2-1

08/06/2019 Εσθονία-Βόρεια Ιρλανδία 1-2

08/06/2019 Λευκορωσία-Γερμανία 0-2

11/06/2019 Λευκορωσία-Βόρεια Ιρλανδία 0-1

11/06/2019 Γερμανία-Εσθονία 8-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 4αγ.)

Βόρεια Ιρλανδία 7-2 12

Γερμανία 13-2 9 -3αγ.

Ολλανδία 6-3 3 -2αγ.

Εσθονία 1-12 0 -3αγ.

Λευκορωσία 1-9 0

06/09/2019 21:45 Εσθονία-Λευκορωσία

06/09/2019 21:45 Γερμανία-Ολλανδία

09/09/2019 21:45 Εσθονία-Ολλανδία

09/09/2019 21:45 Βόρεια Ιρλανδία-Γερμανία

10/10/2019 21:45 Λευκορωσία-Εσθονία

10/10/2019 21:45 Ολλανδία-Βόρεια Ιρλανδία

13/10/2019 19:00 Λευκορωσία-Ολλανδία

13/10/2019 21:45 Εσθονία-Γερμανία

16/11/2019 21:45 Γερμανία-Λευκορωσία

16/11/2019 21:45 Βόρεια Ιρλανδία-Ολλανδία

19/11/2019 21:45 Γερμανία-Βόρεια Ιρλανδία

19/11/2019 21:45 Ολλανδία-Εσθονία

4ος ΟΜΙΛΟΣ

23/03/2019 Γεωργία-Ελβετία 0-2

23/03/2019 Γιβραλτάρ-Ιρλανδία 0-1

26/03/2019 Ιρλανδία-Γεωργία 1-0

26/03/2019 Ελβετία-Δανία 3-3

07/06/2019 Γεωργία-Γιβραλτάρ 3-0

07/06/2019 Δανία-Ιρλανδία 1-1

10/06/2019 Δανία-Γεωργία 5-1

10/06/2019 Ιρλανδία-Γιβραλτάρ 2-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 4 αγ.)

Ιρλανδία 5-1 10

Δανία 9-5 5 -3αγ.

Ελβετία 5-3 4 -2αγ.

Γεωργία 4-8 3

Γιβραλτάρ 0-6 0 -3αγ.

05/09/2019 21:45 Γιβραλτάρ-Δανία

05/09/2019 21:45 Ιρλανδία-Ελβετία

08/09/2019 19:00 Γεωργία-Δανία

08/09/2019 19:00 Ελβετία-Γιβραλτάρ

12/10/2019 16:00 Γεωργία-Ιρλανδία

12/10/2019 19:00 Δανία-Ελβετία

15/10/2019 21:45 Γιβραλτάρ-Γεωργία

15/10/2019 21:45 Ελβετία-Ιρλανδία

15/11/2019 21:45 Δανία-Γιβραλτάρ

15/11/2019 21:45 Ελβετία-Γεωργία

18/11/2019 21:45 Γιβραλτάρ-Ελβετία

18/11/2019 21:45 Ιρλανδία-Δανία

5ος ΟΜΙΛΟΣ

21/03/2019 Κροατία-Αζερμπαϊτζάν 2-1

21/03/2019 Σλοβακία-Ουγγαρία 2-0

24/03/2019 Ουαλία-Σλοβακία 1-0

24/03/2019 Ουγγαρία-Κροατία 2-1

08/06/2019 Κροατία-Ουαλία 2-1

08/06/2019 Αζερμπαϊτζάν-Ουγγαρία 1-3

11/06/2019 Αζερμπαϊτζάν-Σλοβακία 1-5

11/06/2019 Ουγγαρία-Ουαλία 1-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 4αγ.)

Ουγγαρία 6-4 9

Κροατία 5-4 6 -3αγ.

Σλοβακία 7-2 6 -3αγ.

Ουαλία 2-3 3 -3αγ.

Αζερμπαϊτζάν 3-10 0 -3αγ.

06/09/2019 21:45 Σλοβακία-Κροατία

06/09/2019 21:45 Ουαλία-Αζερμπαϊτζάν

09/09/2019 19:00 Αζερμπαϊτζάν-Κροατία

09/09/2019 21:45 Ουγγαρία-Σλοβακία

10/10/2019 21:45 Κροατία-Ουγγαρία

10/10/2019 21:45 Σλοβακία-Ουαλία

13/10/2019 19:00 Ουγγαρία-Αζερμπαϊτζάν

13/10/2019 21:45 Ουαλία-Κροατία

16/11/2019 19:00 Αζερμπαϊτζάν-Ουαλία

16/11/2019 21:45 Κροατία-Σλοβακία

19/11/2019 21:45 Σλοβακία-Αζερμπαϊτζάν

19/11/2019 21:45 Ουαλία-Ουγγαρία

6ος ΟΜΙΛΟΣ

23/03/2019 Μάλτα-Νησιά Φαρόε 2-1

23/03/2019 Σουηδία-Ρουμανία 2-1

23/03/2019 Ισπανία-Νορβηγία 2-1

26/03/2019 Μάλτα-Ισπανία 0-2

26/03/2019 Νορβηγία-Σουηδία 3-3

26/03/2019 Ρουμανία-Νησιά Φαρόε 4-1

07/06/2019 Νησιά Φαρόε-Ισπανία 1-4

07/06/2019 Νορβηγία-Ρουμανία 2-2

07/06/2019 Σουηδία-Μάλτα 3-0

10/06/2019 Νησιά Φαρόε-Νορβηγία 0-2

10/06/2019 Μάλτα-Ρουμανία 0-4

10/06/2019 Ισπανία-Σουηδία 3-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 4 αγ.)

Ισπανία 11-2 12

Σουηδία 8-7 7

Ρουμανία 11-5 7

Νορβηγία 8-7 5

Μάλτα 2-10 3

Νησιά Φαρόε 3-12 0

05/09/2019 21:45 Νησιά Φαρόε-Σουηδία

05/09/2019 21:45 Νορβηγία-Μάλτα

05/09/2019 21:45 Ρουμανία-Ισπανία

08/09/2019 16:00 Ισπανία-Νησιά Φαρόε

08/09/2019 19:00 Ρουμανία-Μάλτα

08/09/2019 21:45 Σουηδία-Νορβηγία

12/10/2019 19:00 Νησιά Φαρόε-Ρουμανία

12/10/2019 21:45 Μάλτα-Σουηδία

12/10/2019 21:45 Νορβηγία-Ισπανία

15/10/2019 21:45 Νησιά Φαρόε-Μάλτα

15/10/2019 21:45 Ρουμανία-Νορβηγία

15/10/2019 21:45 Σουηδία-Ισπανία

15/11/2019 21:45 Νορβηγία-Νησιά Φαρόε

15/11/2019 21:45 Ρουμανία-Σουηδία

15/11/2019 21:45 Ισπανία-Μάλτα

18/11/2019 21:45 Μάλτα-Νορβηγία

18/11/2019 21:45 Ισπανία-Ρουμανία

18/11/2019 21:45 Σουηδία-Νησιά Φαρόε

7ος ΟΜΙΛΟΣ

21/03/2019 Αυστρία-Πολωνία 0-1

21/03/2019 Βόρεια Μακεδονία-Λετονία 3-1

21/03/2019 Ισραήλ-Σλοβενία 1-1

24/03/2019 Ισραήλ-Αυστρία 4-2

24/03/2019 Πολωνία-Λετονία 2-0

24/03/2019 Σλοβενία-Βόρεια Μακεδονία 1-1

07/06/2019 Αυστρία-Σλοβενία 1-0

07/06/2019 Βόρεια Μακεδονία-Πολωνία 0-1

07/06/2019 Λετονία-Ισραήλ 0-3

10/06/2019 Βόρεια Μακεδονία-Αυστρία 1-4

10/06/2019 Λετονία-Σλοβενία 0-5

10/06/2019 Πολωνία-Ισραήλ 4-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 4 αγ.)

Πολωνία 8-0 12

Ισραήλ 8-7 7

Αυστρία 7-6 6

Σλοβενία 7-3 5

Βόρεια Μακεδονία 5-7 4

Λετονία 1-13 0

05/09/2019 21:45 Ισραήλ-Βόρεια Μακεδονία

06/09/2019 21:45 Αυστρία-Λετονία

06/09/2019 21:45 Σλοβενία-Πολωνία

09/09/2019 21:45 Λετονία-Βόρεια Μακεδονία

09/09/2019 21:45 Πολωνία-Αυστρία

09/09/2019 21:45 Σλοβενία-Ισραήλ

10/10/2019 21:45 Αυστρία-Ισραήλ

10/10/2019 21:45 Βόρεια Μακεδονία-Σλοβενία

10/10/2019 21:45 Λετονία-Πολωνία

13/10/2019 21:45 Πολωνία-Βόρεια Μακεδονία

13/10/2019 21:45 Σλοβενία-Αυστρία

15/10/2019 21:45 Ισραήλ-Λετονία

16/11/2019 19:00 Σλοβενία-Λετονία

16/11/2019 21:45 Αυστρία-Βόρεια Μακεδονία

16/11/2019 21:45 Ισραήλ-Πολωνία

19/11/2019 21:45 Βόρεια Μακεδονία-Ισραήλ

19/11/2019 21:45 Λετονία-Αυστρία

19/11/2019 21:45 Πολωνία-Σλοβενία

8ος ΟΜΙΛΟΣ

22/03/2019 21:45 Αλβανία-Τουρκία 0-2

22/03/2019 21:45 Ανδόρα-Ισλανδία 0-2

22/03/2019 21:45 Μολδαβία-Γαλλία 1-4

25/03/2019 Τουρκία-Μολδαβία 4-0

25/03/2019 Ανδόρα-Αλβανία 0-3

25/03/2019 Γαλλία-Ισλανδία 4-0

08/06/2019 Ισλανδία-Αλβανία 1-0

08/06/2019 Μολδαβία-Ανδόρα 1-0

08/06/2019 Τουρκία-Γαλλία 2-0

11/06/2019 Αλβανία-Μολδαβία 2-0

11/06/2019 Ανδόρα-Γαλλία 0-4

11/06/2019 Ισλανδία-Τουρκία 2-1

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 4αγ.)

Γαλλία 12-3 9

Τουρκία 9-2 9

Ισλανδία 5-5 9

Αλβανία 5-3 6

Μολδαβία 2-10 3

Ανδόρα 0-10 0

07/09/2019 19:00 Ισλανδία-Μολδαβία

07/09/2019 21:45 Γαλλία-Αλβανία

07/09/2019 21:45 Τουρκία-Ανδόρα

10/09/2019 21:45 Αλβανία-Ισλανδία

10/09/2019 21:45 Γαλλία-Ανδόρα

10/09/2019 21:45 Μολδαβία-Τουρκία

11/10/2019 21:45 Ανδόρα-Μολδαβία

11/10/2019 21:45 Ισλανδία-Γαλλία

11/10/2019 21:45 Τουρκία-Αλβανία

14/10/2019 21:45 Γαλλία-Τουρκία

14/10/2019 21:45 Ισλανδία-Ανδόρα

14/10/2019 21:45 Μολδαβία-Αλβανία

14/11/2019 19:00 Τουρκία-Ισλανδία

14/11/2019 21:45 Αλβανία-Ανδόρα

14/11/2019 21:45 Γαλλία-Μολδαβία

17/11/2019 21:45 Αλβανία-Γαλλία

17/11/2019 21:45 Ανδόρα-Τουρκία

17/11/2019 21:45 Μολδαβία-Ισλανδία

9ος ΟΜΙΛΟΣ

21/03/2019 Καζακστάν-Σκωτία 3-0

21/03/2019 Βέλγιο-Ρωσία 3-1

21/03/2019 Κύπρος-Σαν Μαρίνο 5-0

24/03/2019 Καζακστάν-Ρωσία 0-4

24/03/2019 Σαν Μαρίνο-Σκωτία 0-2

24/03/2019 21:45 Κύπρος-Βέλγιο 0-2

08/06/2019 Ρωσία-Σαν Μαρίνο 9-0

08/06/2019 Βέλγιο-Καζακστάν 3-0

08/06/2019 Σκωτία-Κύπρος 2-1

11/06/2019 Καζακστάν-Σαν Μαρίνο4-0

11/06/2019 Βέλγιο-Σκωτία 3-0

11/06/2019 Ρωσία Κύπρος 1-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 4αγ.)

Βέλγιο 11-1 12

Ρωσία 15-3 9

Σκωτία 4-7 6

Καζακστάν 7-7 6

Κύπρος 6-5 3

Σαν Μαρίνο 0-20 0

06/09/2019 21:45 Κύπρος-Καζακστάν

06/09/2019 21:45 Σαν Μαρίνο-Βέλγιο

06/09/2019 21:45 Σκωτία-Ρωσία

09/09/2019 21:45 Ρωσία-Καζακστάν

09/09/2019 21:45 Σαν Μαρίνο-Κύπρος

09/09/2019 21:45 Σκωτία-Βέλγιο

10/10/2019 16:00 Καζακστάν-Κύπρος

10/10/2019 21:45 Βέλγιο-Σαν Μαρίνο

10/10/2019 21:45 Ρωσία-Σκωτία

13/10/2019 16:00 Καζακστάν-Βέλγιο

13/10/2019 19:00 Κύπρος-Ρωσία

13/10/2019 19:00 Σκωτία-Σαν Μαρίνο

16/11/2019 16:00 Κύπρος-Σκωτία

16/11/2019 19:00 Ρωσία-Βέλγιο

16/11/2019 19:00 Σαν Μαρίνο-Καζακστάν

19/11/2019 21:45 Βέλγιο-Κύπρος

19/11/2019 21:45 Σαν Μαρίνο-Ρωσία

19/11/2019 21:45 Σκωτία-Καζακστάν

10ος ΟΜΙΛΟΣ

23/03/2019 21:45 Βοσνία/Ερζεγοβίνη-Αρμενία 2-1

23/03/2019 21:45 Ιταλία-Φινλανδία 2-0

23/03/2019 21:45 Λιχτενστάιν-ΕΛΛΑΔΑ 0-2

26/03/2019 19:00 Αρμενία-Φινλανδία 0-2

26/03/2019 21:45 Βοσνία/Ερζεγοβίνη-ΕΛΛΑΔΑ 2-2

26/03/2019 21:45 Ιταλία-Λιχτενστάιν 6-0

08/06/2019 Αρμενία-Λιχτενστάιν 3-0

08/06/2019 Φινλανδία-Βοσνία/Ερζεγοβίνη 2-0

08/06/2019 ΕΛΛΑΔΑ-Ιταλία 0-3

11/06/2019 ΕΛΛΑΔΑ-Αρμενία 2-3

11/06/2019 Ιταλία-Βοσνία/Ερζεγοβίνη 2-1

11/06/2019 Λιχτενστάιν-Φινλανδία 0-2

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 4 αγ.)

Ιταλία 13-1 12

Φινλανδία 6-2 9

Αρμενία 7-6 6

Ελλάδα 6-8 4

Βοσνία/Ερζεγοβίνη 5-7 4

Λιχτενστάιν 0-13 0

05/09/2019 19:00 Αρμενία-Ιταλία

05/09/2019 21:45 Βοσνία/Ερζεγοβίνη-Λιχτενστάιν

05/09/2019 21:45 Φινλανδία-ΕΛΛΑΔΑ

08/09/2019 19:00 Αρμενία-Βοσνία/Ερζεγοβίνη

08/09/2019 21:45 Φινλανδία-Ιταλία

08/09/2019 21:45 ΕΛΛΑΔΑ-Λιχτενστάιν

12/10/2019 19:00 Βοσνία/Ερζεγοβίνη-Φινλανδία

12/10/2019 21:45 Ιταλία-ΕΛΛΑΔΑ

12/10/2019 21:45 Λιχτενστάιν-Αρμενία

15/10/2019 21:45 Φινλανδία-Αρμενία

15/10/2019 21:45 ΕΛΛΑΔΑ-Βοσνία/Ερζεγοβίνη

15/10/2019 21:45 Λιχτενστάιν-Ιταλία

15/11/2019 19:00 Αρμενία-ΕΛΛΑΔΑ

15/11/2019 19:00 Φινλανδία-Λιχτενστάιν

15/11/2019 21:45 Βοσνία/Ερζεγοβίνη-Ιταλία

18/11/2019 21:45 ΕΛΛΑΔΑ-Φινλανδία

18/11/2019 21:45 Ιταλία-Αρμενία

18/11/2019 21:45 Λιχτενστάιν-Βοσνία/Ερζεγοβίνη

Γράψτε το σχόλιό σας

Συμπληρώστε την παρακάτω φόρμα με τα στοιχεία και το μήνυμά σας:
Όλα τα πεδία είναι υποχρεωτικα.

Σχόλια με υβριστικό, απειλητικό, ρατσιστικό ή άλλο περιεχόμενο που η συντακτική ομάδα κρίνει πως δεν προσφέρουν στο γόνιμο διάλογο, δεν θα δημοσιεύονται. Παρακαλούμε να αποφεύγετε τα greeklish.