Ολοκληρώνεται το Σαββατοκύριακο η 2η αγωνιστική του Κυπέλλου Χανίων, ενώ υπάρχουν και δύο αγώνες για την 3η.
Το πρόγραμμα:
Σάββατο (17.00)
2η αγωνιστική
2ος Ομιλος
Δόξα-Τιτάν στη Μον.Ελιά, Μπερτάκης (Αρχοντάκης – Μαρκετάκης), Γιαννακάκης
Χάλης-Κορωνίδα στους Αγ. Αποστόλους, Αλεξόπουλος (Κανελάκης – Αποστολάκης), Κουρκούνας
3ος Ομιλος
Απόλλων-Αρης Σ. στη Σούδα, Κασσελάκης (Γαλάνης – Λογαρίδης), Θεοδωρίδης
Θύελλα Καλ.-Ποσειδών Τσ. στο Καστέλι, Γιουματζίδης (Αναστασάκης – Μπαντά), Δοκιμάκης
6ος Ομιλος
Ηρακλής Ν. – Παλαιόχωρα 17.00 στα Νεροκούρου, Κουρκουμελάκης (Στρατιδάκης – Καντεράκη), Καπιδάκης
Ποσειδών Καμ.-Αρης Β. 17.00 στο Κολυμπάρι, Γιαννουλάκης Γ. (Καλφάκης – Χάμπας), Χατζηδάκης
7ος Ομιλος
Γρανίτης-Α.Ε.Κυδωνίας στην Αγ. Μαρίνα, Ούτας (Κεζέμπογλου – Κατσαρός), Γρυλλάκη
3η αγωνιστική
1ος Ομιλος
Πανακρωτηριακός – Νέοι Πλατανιά στα Καθιανά, Τσαγκαράκης (Κομισοπούλου – Πατεράκης), Τριανταφύλλου
Κεραμειά- Παγχανιακός στον Αλικιανό, Σφακιανάκης (Πετεινάτος – Μαραβελάκης), Αγγελάκης
Κυριακή (10.30)
2η αγωνιστική
4ος Ομιλος
Περιβόλια-Ασπίδα 10.30 στη Μον.Ελιά, Ούτας (Σαρικάκη – Μπραουδάκης), Αλογδιανάκης
5ος Ομιλος
Νέοι ΑΟΧ-Ικαρος Μ. 10.30 στους Αγ. Αποστόλους, Κουρκουμελάκης (Μαρνέζος – Σμυρλής), Βασσάλος
Στις 17.00
5ος Ομιλος
Ιδομενέας-Σπάθα στους Αγ. Αποστόλους, Στρατιδάκης (Πετεινάτος – Κόκκαλης), Δεδότσης
8ος Ομιλος
Κρ. Αστέρας- Φωστήρας στη Μον. Ελιά, Γιαννουλάκης Χρ. (Τσιλίκας – Μαρκετάκης), Γιαννακάκης.
Τετάρτη (17.00)
3η αγωνιστική
2ος Ομιλος
Τιτάν – Κορωνίδα στο Νιο Χωριό, Γιαννουλάκης Χρ. (Σαρικάκη – Αρχοντάκης), Βασσάλος
Δόξα Παχ. – Χάλης στη Μ. Ελιά, Κουκουράκης (Καλφάκης – Κολοκοτρώνης), Κουρκούνας
3ος Ομιλος
Απόλλων-Θύελλα Καλ. στη Σούδα, Τσαγκαράκης (Καντεράκη – Μαραβελάκης), Τριανταφύλλου
4ος Ομιλος
ΔΑΑΟΧ-Περιβόλια στους Αγ. Αποστόλους, Χρυσός (Δαράκης – Πενταράκης), Καπιδάκης
5ος Ομιλος
Ικαρος Μ.-Αστέρας Μαν. στα Νεροκούρου, Κασσελάκης (Αποστολάκης – Κεζέμπογλου), Θεοδωρίδης
6ος Ομιλος
Παλαιόχωρα-Αρης Βουκ. στην Παλαιόχωρα, Μπερτάκης (Σφακιανάκης – Μπαντά), Δεδότσης
8ος Ομιλος
Μινώταυρος – Φωστήρας στις Μουρνιές, Γιουματζίδης (Κομισοπούλου – Χάμπας), Γρυλλάκη
Ροδωπού-Κρ.Αστέρας στο Κολυμπάρι, Γιαννουλάκης Γ. (Γαλάνης – Αναστασάκης), Δοκιμάκης