Μουσείο Τυπογραφείας

Αριστεύσαντες σε σχολεία του Νομού Χανίων

aristeio-brabeysi-vraveusi-mathites1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ

Α’ τάξη

1 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ         19 7/14
2 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ     19 7/14
3 ΛΟΥΚΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ         19 6/14
4 ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         19 5/14
5 ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         19 5/14
6 ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ         19 4/14
7 ΒΡΟΥΒΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ     19 3/14
8 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ         19 3/14
9 ΠΑΤΡΙΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ         19 3/14
10 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΡΟΥΜΠΙΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ     19 1/14
11 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ     18 13/14
12 ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΑΛΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ     18 13/14
13 ΚΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΟΣ         18 12/14
14 ΚΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΝΕΛΛΙΑ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ     18 11/14
15 ΑΡΓΥΡΟΥΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΟΔΥΣΣΕΑΣ     18 10/14
16 ΣΥΜΙΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     18 10/14
17 ΤΖΑΝΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ         18 10/14
18 ΚΕΡΔΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ         18 9/14
19 ΚΟΚΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ     18 9/14
20 ΝΙΚΟΛΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ         18 9/14
21 ΤΣΟΛΙΑ ΠΟΛΥΜΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     18 9/14

B’ τάξη

ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        19 13/14
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    19 12/14
ΜΙΧΑΗΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ        19 10/14
ΑΛΕΙΦΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        19 8/14
ΜΑΖΑΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ        19 8/14
ΜΑΡΙΔΑΚΗ ΠΑΝΤΕΛΙΤΣΑ ΙΩΣΗΦ         19 8/14
ΚΟΨΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΑΒΒΑΣ            19 3/14
ΖΟΥΛΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΑΥΡΟΣ        19 2/14
ΜΠΟΥΡΜΠΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ        19 1/14
ΣΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ        19 1/14
ΠΑΤΕΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ            19
ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    18 12/14
ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         18 10/14
ΚΑΛΟΓΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        18 9/14

Γ’ τάξη

1 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΛΥΔΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ         19 11/14
2 ΠΕΡΟΥΛΑΚΗ ΛΥΔΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         19 11/14
3 ΧΟΝΔΡΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΙΩΣΗΦ         19 10/14
4 ΒΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΜ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ         19 9/14
5 ΚΟΥΓΕΝΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ     19 9/14
6 ΤΣΙΧΛΙΑ – ΛΙΟΔΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     19 9/14
7 ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ     19 8/14
8 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ     19 7/14
9 ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ – ΔΡΟΣΟΥΛΑ ΜΙΧΑΗΛ     19 5/14
10 ΚΟΡΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ         19 4/14
11 ΚΟΤΣΙΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΞΕΝΟΦΩΝ         19 3/14
12 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     19 3/14
13 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ     19 3/14
14 ΠΕΡΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         19 2/14
15 ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         19 2/14
16 ΒΑΛΥΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     18 13/14
17 ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ         18 13/14
18 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ     18 13/14
19 ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ     18 12/14
20 ΣΤΕΝΤΟΥΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     18 12/14
21 ΧΕΛΙΟΥΔΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ    18 10/14
22 ΒΑΝΙ ΓΚΡΕΤΑ ΓΚΕΝΤΣ             18 9/14
23 ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ         18 9/14
24 ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         18 8/14

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΣΑΜΟΥ

Α’ τάξη

1 ΜΑΛΕΦΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     19 12/14
2 ΧΟΧΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         19 11/14
3 ΑΡΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         19 9/14
4 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ     19 6/14
5 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗΝΙΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     19 6/14
6 ΠΕΤΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         19 3/14
7 ΦΕΛΕΣΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ         19 3/14
8 ΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ     19 1/14
9 ΜΑΛΕΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     18 11/14
10 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         18 11/14
11 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΜΙΧΑΗΛ         18 9/14
12 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     18 8/14

Β’ τάξη

1 ΦΡΟΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ     19 11/14
2 ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ     19 10/14
3 ΜΕΤΖΙΔΑΚΗ ΑΓΟΡΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         19 6/14
4 ΠΕΡΔΙΚΑΚΗ ΠΕΤΡΟΝΙΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     19 1/14
5 ΜΠΙΧΑΚΗ ΜΑΡΤΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ         19
6 ΚΟΥΝΕΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         18 13/14
7 ΚΑΣΤΑΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     18 11/14
8 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ     18 7/14

Γ’ τάξη

1 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ         19 9/14
2 ΚΛΩΣΤΡΑΚΗ ΙΖΑΜΠΕΛΑ ΓΟΥΙΝΙΦΡΕΝΤΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19 8/14
3 ΚΟΥΝΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ        19 7/14
4 ΠΟΛΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ     19 6/14
5 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         19 4/14
6 ΤΣΙΧΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     19 4/14
7 ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΗΛΙΑΣ             19 3/14
8 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΤΥΧΙΟΣ     19 2/14
9 ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ     19
10 ΤΣΑΛΑΠΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ         18 12/14
11 ΓΟΝΑΛΑΚΗΣ ΦΕΙΔΙΑΣ ΦΕΙΔΙΑΣ         18 11/14
12 ΚΑΡΕΦΥΛΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΗΛΙΑΣ         18 8/14
13 ΣΓΟΥΡΟΜΑΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     18 7/14

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ

Α’ τάξη

1 ΚΑΛΟΤΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ     19 8/14
2 ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         19 6/14
3 ΤΣΕΚΡΕΖΙ ΣΕΡΤΖΙΟ ΑΡΜΠΕΝ         19 2/14

Β’ τάξη

1 ΜΕΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         19 10/14
2 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ         19 8/14
3 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ         19 6/14
4 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ         19 4/14
5 ΖΟΥΡΙΔΑΚΗ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ ΓΚΙΚΑΣ         19 2/14
6 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ         19 1/13
7 ΠΡΑΣΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         18 13/14
8 ΠΡΕΝΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΤΙΝ         18 12/14
9 ΜΑΡΝΕΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         18 11/14
10 ΝΤΟΥΡΟ ΟΡΕΣΤΙ ΤΖΑΦΕΡ             18 10/14
11 ΑΓΙΑΣΜΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ     18 9/14
12 ΜΙΧΕΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ     18 8/14

Γ’ τάξη

1 ΠΕΡΡΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ         19 7/14
2 ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ- ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΙΩΑΝΝΗΣ 19 4/14
3 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         19 4/14
4 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕΡΙΚΛΗΣ         19 3/14
5 ΞΑΝΘΟΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ         19 1/14
6 ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ- ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19
7 ΚΑΤΣΙΚΟΥΛΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ     18 12/14
8 ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΖΑΧΑΡΙΑΣ         18 10/14

Γράψτε το σχόλιό σας

Συμπληρώστε την παρακάτω φόρμα με τα στοιχεία και το μήνυμά σας:
Όλα τα πεδία είναι υποχρεωτικα.

Σχόλια με υβριστικό, απειλητικό, ρατσιστικό ή άλλο περιεχόμενο που η συντακτική ομάδα κρίνει πως δεν προσφέρουν στο γόνιμο διάλογο, δεν θα δημοσιεύονται. Παρακαλούμε να αποφεύγετε τα greeklish.